zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Kuchnia

Zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261

Zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261

Dbanie o kondycję i zdrowy styl życia przebojem zdobyły serce Polaków w 2015 roku. Wszystko wskazuje na to, że ten pozytywny trend utrzyma się także w roku 2016. Warto poznać jeden z bardzo praktycznych trików, który pozwoli wprowadzić w życie postanowienie noworoczne wielu z nas i zatrzymać niechlubne statystyki, według których Polacy każdego roku wyrzucają nawet 2 miliony ton jedzenia. Odpowiedzią jest tutaj technologia próżniowego przechowywania żywności. Jak zrobić to w domu? Wystarczy sięgnąć po zgrzewarkę próżniową do folii Clatronic FS 3261, dostępną choćby na Wasserman.pl.

Zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261

O co właściwie tu chodzi? Technologię przechowywania próżniowego większość może kojarzyć choćby z workami do przechowywania ubrań. I na tym przykładzie widać pierwszą zaletę z pakowania próżniowego – oszczędność miejsca. Trzeba jeszcze dodać, że przez taki sposób przechowywania żywności zdecydowanie przedłużamy okres przydatności do spożycia danego produktu a zatem unikamy zbędnego wyrzucania produktów spożywczych i oszczędzamy pieniądze.

Zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261, którą oferuje sklep Wasserman to wysokiej jakości urządzenie sprawdzonego producenta, który specjalizuje się między innymi w handlu sprzętem AGD i  RTV. Ta działająca na rynku od 1985 roku i od 1991 roku obecna w Polsce firma jest sama w sobie gwarantem dobrego zakupu. Poza ich wieloletnim doświadczeniem należy dodać, że produkowane przez Clatronic urządzenia posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i świadectwa zgodności z obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej normami. Oznacza to, że kupując na przykład zgrzewarkę próżniową do folii Clatronic FS 3261 klient ma pewność tego, że wybiera sprzęt niezawodny i bezpieczny.

Do rzeczy, zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261 to niewielkie urządzenie, które zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Jego wymiary to 33 x 8 x 12,5 centymetrów, a waga – niecałe 1,5 kilograma. Sprzęt pracuje w zasilaniu 230 V, a jego moc to 100 W. Pod zgrabną białą obudową mieści się serce urządzenia, które pozwala na zgrzewanie folii, tworząc niewielki woreczek, w którym następnie można umieścić wybrane produkty spożywcze i cieszyć się z ich długotrwałej świeżości.

Clatronic FS 3261

Jak można wykorzystać zgrzewarkę próżniową każdego dnia? Zaczynając od dzielenia produktów na mniejsze porcje, które później można wygodnie wyjmować z niewielkich próżniowych paczek. Do pakowania nadają się także różnego rodzaju dania, co docenią choćby zapracowane panie domu, które odpowiadają za przygotowywanie posiłków dla całej rodziny czy ci, dbający o linię, którzy lubią przygotowywać codziennie spożywane potrawy wcześniej. Inne praktyczne zastosowanie docenią gospodarstwa domowe, w których robi się większe zakupy – na przykład jeden raz w tygodniu. Nikomu nie trzeba chyba mówić, że nie wszystkie przechowywane przez tydzień produkty nadają się pod koniec tego czasu do spożycia. I tu z pomocą przychodzi zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261.

Przechowywanie żywności w środowisku próżni potrafi nawet pięciokrotnie przedłużyć czas zdatności do spożycia. Warto podpisać każdy taki mały (lub większy) pakunek, opatrzyć go informacją o tym, co znajduje się w środku oraz kiedy zostało włożone do lodówki lub zamrażarki. Z pewnością wydatek rzędu 70 złotych, bo za tyle jest dostępna zgrzewarka próżniowa do folii Clatronic FS 3261 w sklepie Wasserman, zwróci się już po miesiącu używania.

kup

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?