zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Ogród

Zadbany ogród

Zadbany ogród to wizytówka naszego domostwa! Warto poświęcić mu trochę czasu, by w wolnych chwilach wypoczywać wśród pięknych okoliczności przyrody. Aby wyglądał on jak z kolorowych czasopism – potrzebna jest właściwa pielęgnacja. Wiele problemów sprawia najczęściej trawa, a chcielibyśmy, by wyglądała jak ta z pól golfowych. Borykamy się jednak z nierównomierną powierzchnią, prześwitami, żółtymi elementami i przesuszonymi „plackami”. Co robić, by mieć piękny trawnik?

Jednym z podstawowych elementów pracy w ogrodzie jest odpowiednia odzież robocza. Najwygodniejsza jest taka, która nie krępuje naszych ruchów, przepuszcza powietrze i przede wszystkim jest wygodna. Odzież wykonana jest z bezpiecznego dla zdrowia materiału, spodnie mogą być regulowane, by idealnie dopasowały się do nogi. Kolejnym elementem ułatwiającym pracę są szelki naramienne do kosy spalinowej. Zwiększają one komfort koszenia kosą spalinową, a pasy gwarantują bezpieczne użytkowane sprzętu. Szelki można regulować, by idealnie dopasować je do naszego wzrostu.

Aerator Powermat dzięki dwóm osobnym wałkom pozwala na przeprowadzenie dokładnej aeracji i wertykulacji. Wertykulacja poprzez precyzyjne nacinanie starej okrywy trawnika dostarcza mu lepszy dopływ powietrza i odpowiednie nawodnienie. Aeracja natomiast polega na głębokim nakłuwaniu trawnika kolcami, w celu rozluźnienia i napowietrzenia gleby. Urządzenie pomaga również usunąć mchy i chwasty, które niszczą nasz trawnik. Doskonałym rozwiązaniem będzie również skorzystanie z sandałowego aeratora trawnikowego. Za pomocą specjalnych pasków możemy przymocować go do buta i w trakcie spaceru nakłuwamy trawnik i tym samym – napowietrzamy go.

Wygląd ogrodu z pewnością poprawia zadbany i pięknie przystrzyżony żywopłot. Elektryczne nożyce do żywopłotu pozwalają na strzyżenie małych i średnich żywopłotów. Lekka i wytrzymała konstrukcja, a także długie nożyce zapewniają komfort pracy. Urządzenie jest bezpieczne w użytkowaniu dzięki dwustopniowemu systemu włączania – zapobiegają przypadkowemu uruchomieniu.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

 

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?