zapraszamy do sklepu wasserman.pl
RozrywkaStyl życia

Zadbaj o wymarzoną sylwetkę!

Sezon urlopowy już niedługo, warto więc zatroszczyć się o swoją wymarzoną sylwetkę. Nie wygląd jest jednak najważniejszy, a zdrowie – dlatego powinniśmy pamiętać o regularnej aktywności fizycznej. Nasz organizm uwielbia ruch, uwalniane są wówczas endorfiny więc i my jesteśmy w cudownych nastrojach!

wasserman - blog (2)

Ławeczka to idealny przyrząd do ćwiczenia mięśni nóg, grzbietu, klatki piersiowej i brzucha. Ma ona możliwość uregulowania kąta nachylenia położenia oraz zaczepów pod nogi. Przyrząd jest niezwykle wytrzymały, przeznaczony zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z siłownią i fitnessem, jak i dla tych, którzy ćwiczą już od dawna. Wszystkie oparcia wykonane są z miękkiej skóry ekologicznej. Zadbano również o uchwyty i podłokietniki, które również zostały zabezpieczone  gąbeczką.

wasserman - blog

Idealnym gadżetem, który zmotywuje nas do ćwiczeń jest również krokomierz. To niewielkie urządzenie pokazuje przebyty dystans, wraz ze spalonymi kaloriami, zachęcając nas przy tym do dalszego wysiłku. Obciążniki wzbogacą nasz trening i pomogą wypracować idealną sylwetkę. Wykonane są z miękkiego neoprenu więc nawet przy intensywnych ćwiczeniach nie musimy obawiać się o rozmaite zadrapania. Obciążniki są odpowiednie zarówno do zakładania na nadgarstki jak i kostki.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?