zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Rozrywka

Zabawy w czasie wolnym!

Jesienny czas sprawia, że coraz częściej siedzimy w domu, a nasze pociechy nie biegają już z radością po podwórku. Jest to jednak idealny moment na rozpoczęcie sezonu gier domowych! W ofercie Wassermana znajdziecie zarówno zabawki dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci.

Tarcza elektroniczna na rzutki to doskonała zabawa dla całej rodziny! Przeznaczona jest dla maksymalnie 16 graczy i posiada 27 wbudowanych gier. Urozmaiceniem planszy są syntezator mowy i wgrane melodie, których głośność możemy regulować. Tarczę łatwo przymocować do ściany, a zamontowany na tablicy wyświetlacz na bieżąco informuje nas o wynikach. Mata do tańczenia to kolejna propozycja na rozruszanie nas w ulewne dni. Jeśli nie czujemy się prawdziwymi tancerzami – bez obaw – sami możemy dostosować poziom zaawansowania do naszych możliwości. Matę bezpośrednio podłączamy do telewizora lub komputera.

Pióro 3D to niezwykle twórcza zabawka. Pozwala bowiem na projektowanie obiektów w trójwymiarowej formie. Będzie więc niezwykłym gadżetem zarówno dla wszystkich dzieci, jak i ich opiekunów. Nasz startowy zestaw obejmuje aż 9 kolorów filamentów. Odkryj w sobie pokłady kreatywności i rozpocznij tworzenie dzieł sztuki!

Mikrofon do zabawy Karaoke wyposażony jest w 10 melodyjek, a także dwa rodzaje efektów dźwiękowych. Już teraz możemy odkryć wokalny talent naszego dziecka! Edukacyjne organy z krzesełkiem i mikrofonem to doskonały zestaw da wszystkich umuzycznionych dzieci! Urządzenie wyposażone jest w 8 rytmów muzycznych, 8 dźwięków instrumentów, dwa głośniki, a także klawisz zmiany rytmu: wony – szybki.

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?