zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Ciekawostki technologiczneRozrywka

Zabawki na sterowanie!

Zabawki na sterowanie są dużo ciekawsze od tych tradycyjnych – dodatkowo pobudzają kreatywność dziecka i poprawiają jego zdolności manualne. Takie przedmioty wymagają też pewnej nauki, by sprawnie obsługiwać i bawić się urządzeniem. Mogą być świetny sposobem na spędzanie czasu z dzieckiem, bowiem zabawki zachwycą każdego domownika!

Drony to elektroniczne zabawki, z których dzieci powinny korzystać w obecności osoby dorosłej. Może być świetną zabawą, jednakże niepoprawnie użytkowany może sprawiać zagrożenie. Drony wyposażone są w możliwość sterowania ich smartphone’m, pilotem lub nowoczesnym nadajnikiem z wyświetlaczem LCD. Drony odpowiednie są do wykonywania podniebnych akrobacji, niektóre z nich mają nawet dwa tryby trudności sterowania do wyboru – dla doświadczonych lotników i początkujących.

Dwa roboty to idealna zabawka ucząca dzieci zasad fair play, pracy zespołowej i rywalizacji. Roboty walczą ze sobą poprzez ruch pilotem zdalnego sterowania, który gracz trzyma w rękach. Symulacja ciosów jest płynna, a kiedy jedna z zabawek otrzyma ich zbyt dużo – upada. Zabawa czołgiem spodoba się dzieciom w każdym wieku. Dzięki dźwiękom strzałów, silnika, zdalnie obracanej wieżyczce i oświetleniu  czołg jest wspaniałą atrakcją dla najmłodszych!

Zdalnie sterowana łódź może stać się atrakcją każdego wyjazdu! Jej maksymalna prędkość to 14 km/h i może zostać puszczona nawet na dużych akwenach wodnych. W konstrukcji zabawki wykorzystano prawdziwy mechaniczny ster „serwomechanizm”, a dzięki temu rozwiązaniu jest ona zwinna i potrafi skręcać w każdych warunkach. Helikopter, kula RC, UFO to ciekawa zabawka, którą można użytkować nawet nocą. Dzięki oświetleniu diodowemu nocny lot będzie zachwycający.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?