zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Do auta

Samochodowe gadżety dla podróżujących

 

Aura nareszcie coraz bardziej sprzyja weekendowym wycieczkom! Warto zatem zaopatrzyć się w kilka gadżetów, które umilą podróż. Kilkugodzinna trasa nie musi być nudna ani męcząca.

To, na co narzekają najczęściej kierowcy, to bolące plecy po dłuższej jeździe. Można to jednak zmienić w bardzo prosty sposób, np. kupując masującą matę do pleców, którą mocuje się na siedzeniu samochodowym. Z pewnością będzie to świetne rozwiązanie dla zawodowych kierowców, ale i dla tych, którzy nie jeżdżą często w dalsze trasy.

wasserman - blog (1)

Szykuje się wycieczka na łono natury? Może w takim razie piknik z rodziną lub znajomymi w jakimś pięknym miejscu? Zaopatrz się w lodówkę turystyczną i bądź pewien, że podczas podróży w upalny dzień wasz prowiant będzie bezpieczny. A wy będziecie mogli się cieszyć wspaniałym popołudniem! To także doskonałe rozwiązanie na dalekie trasy, już podczas wyjazdów wakacyjnych.

wasserman - blog (2)

Ciężko wyobrazić sobie kilkugodzinną podróż samochodem w ciszy. Radio to wręcz obowiązkowy atrybut podczas letnich podróży! Włącz ulubione radio, wsłuchaj się w wakacyjne hity i miej prawdziwą frajdę z wycieczki!

wasserman - blog

Jeżeli Twoja pociecha jest zwykle bardzo niespokojna podczas jazdy, doskonałym sposobem na spokojną jazdę będzie zaopatrzenie go w dostęp do bajek i gier. Dzięki przenośnemu DVD żadna podróż nie będzie już nudna!

wasserman - blog1

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?