zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Wyróżnione

Przygotuj się do pracy!

Prawidłowe przygotowanie do pracy nie tylko decyduje o naszym komforcie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie. Profesjonalna odzież robocza sprawia, że czujemy się pewniej, wygodnie, a niejednokrotnie pomaga nam też w pracy.

Okulary ochronne dostępne są zarówno w wersji z przyciemnianymi szkiełkami. Będą one doskonałe przy wszystkich pracach remontowo-budowlanych. Wykonane zostały z wysokiej jakości szkła poliwęglanowego i chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki regulowanym ramionom, bez trudu dopasujemy je do kształtu twarzy.

Odzież robocza wykonana jest z najwyższej jakości materiału, który odpowiedni będzie nawet do najciężej wykonywanej pracy fizycznej. Spodnie robocze z szelkami posiadają miejsce na ochraniacze, 10 kieszeni, a ich długość może być regulowana. Wygodny krój zapewnia komfort użytkowania, a możliwe regulacje pozwolą na idealne dopasowanie spodni do sylwetki. Uzupełnieniem spodni będzie bluza robocza ze stójką i ściągaczami. Kurtka wyposażona jest w 6 kieszeni, które pomieszczą wszystkie, najpotrzebniejsze rzeczy.

Spodnie robocze to jeden z najważniejszych elementów w każdej pracy. Duża liczba kieszeń sprawia, że wszystkie najpotrzebniejsze w danej sytuacji rzeczy jak np. śrubokręt, czy kartę magnetyczną możemy mieć zawsze przy sobie. Spodnie są odporne na przetarcia i bardzo wytrzymałe. Odzież jest również odpowiednia dla wszystkich alergików – zostały wykonane z bezpiecznych materiałów.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?