zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Dom

Przydatne narzędzia!

Każdy majsterkowicz ceni sobie urządzenia, które mogą przydać się w gospodarstwie domowym. Nigdy nie wiadomo, kiedy będą nam potrzebne i jak bardzo mogą nas wybawić z opresji. Nie wszystko bowiem możemy naprawić energicznym uderzaniem w zepsutą rzecz lub wielofunkcyjnym młotkiem.

Tester okablowania sieciowego służy do pomiaru ciągłości okablowania LAN. Jego głównym zadaniem jest wykrycie błędnych połączeń, zwarć a także przerw w okablowaniu. Umożliwia testowanie urządzeń wykonanych skrętką UTP, FTP zakończonych wtykami RJ45, a także przewodów telefonicznych RJ11. Tester każdą żyłę osobno, a wynik zasygnalizowany jest odpowiednim kolorem diody. Tester kabli HDMI natomiast umożliwia sprawdzenie połączenia styków kabli HDMI.

Maszynka do cięcia glazury jest prawdziwym niezbędnikiem, gdy planujemy remont, a naszym celem jest położenie nowych płytek. Urządzenie wyposażone jest również w prowadnicę, a jej prosta budowa sprawia, że nie będziemy mieć żadnych problemów z obsługą. Przy remontowych pracach przydatne mogą być także zestawy wierteł do glazury, by nawet płyty gipsowe, ani tworzywa sztuczne nie stanowiły dla nas żadnej przeszkody.

Zestaw kluczy nasadowych ze stali chromo-wanadowej to gwarancja wysokiej jakości i odporność na ścieranie. Klucze doskonałe będą do zarówno prac domowych, jak i dla profesjonalistów. Klucze zostały zapakowane w walizkę transportową, więc nie będziemy mieć problemów z transportowaniem ich. Zestaw nasadek, końcówek wkrętarkowych i innych akcesoriów to natomiast ponad 200 przydatnych narzędzi.

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?