zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Audio-video, foto, akcesoria komputerowe

Pendrive w kształcie serca – idealny na Dzień Kobiet!

Z racji tematyki naszego bloga zakładamy, że zaglądają do nas sami mężczyźni:) I z myślą o Was przypominamy – zbliża się Dzień Kobiet! Nie macie pomysłu na prezent dla Waszej zapracowanej kobiety? Mamy dla Was propozycję – pendrive w kształcie serca:)

Która z pań nie używa dzisiaj komputera? Która nie uwielbia gromadzić nowych zdjęć i filmów? I wreszcie – która nie kocha biżuterii? Pendrive w kształcie serca wysadzany kryształkami będzie idealnym prezentem, który pogodzi funkcjonalność z estetyką:)

Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są pendrivy CrystalHeart. To cudeńko mieści w sobie 4 GB pamięci! Na dodatek przy zakupie otrzymujemy na nie roczną gwarancję. Na tym zalety serduszka się nie kończą. Jeśli chcemy sprawić naszej kobiecie naprawdę wyjątkowy prezent, możemy pokusić się o umieszczenie graweru w specjalnie zostawionym do tego celu miejscu. Pendrive jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi i nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników. Innymi słowy – żadna pani, która dostanie go w ręce, nie będzie miała problemu z obsługą;)

Pendrivy dostępne są w kolorze srebrnym i złotym, pakowane w ozdobne pudełeczka – są gotowe do wręczenia i uszczęśliwienia kobiety:)

Idziemy o zakład, że żadna kobieta nie pogardziłaby takim gadżetem. Nie dość, że ładny i stylowy, to bardzo przydatny. Pendrive Crystal Heart wręcz przeczy powiedzeniu, że dobre prezenty są albo funkcjonalne, albo ładne. Nasza propozycja łączy obie te cechy.

Dajemy 12-miesięczną gwarancję zarówno na niezawodność sprzętu, jak i zadowolenie kobiet:)

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?