zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Ciekawostki technologiczne

Odkryj w sobie poszukiwacza skarbów!

Wykrywacz metalu to nie tylko narzędzie pracy w rozmaitych służbach porządkowych. Dla użytkownika spoza branży może być świetną rozrywką i pomysłem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. W zabawę może być zaangażowana nawet cała rodzina!

wasserman - blog

Ręczny wykrywacz metalu jest niewielkim narzędziem, które będzie odpowiednie zarówno dla domowego użytku jak i w organizacjach, które wykorzystują je do kontroli bezpieczeństwa. Przy odnalezieniu metalowych elementów reaguje zarówno dźwiękiem, jak i wizualnie. Łopatka z sitkiem została zaprojektowana dla poszukiwaczy skarbów. Wykonana jest z tworzywa, które nie reaguje z wykrywaczem metalu, a jej użycie maksymalizuje efekty odnalezienia drogocenności.

wasserman - blog (2)

Wykrywacz metalu z dyskryminatorem może działać w każdych warunkach! Nie ma znaczenia, czy przeszukujemy teren w górach, rozległe łąki, czy śnieżne nawierzchnie. Dyskryminator pozwala na wyszukiwanie poszczególnych rodzai metalów – możemy ustawić inny ton na wybrany rodzaj metalu.

wasserman - blog (1)

Wodoodporny wykrywacz metalu pozwala na przeszukiwanie wodnych obszarów. Urządzenie zostało zaopatrzone w latarkę LED. Po odnalezieniu metalowego przedmiotu wykrywacz powiadamia nas o tym wibracjami i diodą LED. Wykrywacz Maclean jest niezwykle precyzyjnym urządzeniem, które pozwala zarówno na odnalezienie drobnych monet jak i dużych, stalowych belek. Specjalna rączka może być przydatna również  przy wykopywaniu skarbów – przypomina bowiem małą łopatkę.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

 

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?