zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Styl życia

Jaki zegarek wybrać?

W dzisiejszych czasach, w dobie smartfonów i komórek zegarek nie jest już tak niezbędnym narzędziem jak niegdyś. Nie oznacza to jednak, że ten ponadczasowy gadżet jest niewart uwagi! Nowoczesne zegarki mogą być bowiem ciekawsze i bardziej użyteczne od telefonów.

wasserman - blog — kopia (1)

Zegarki z wbudowanymi pulsometrami to idealna propozycja dla wszystkich aktywnych! Doskonale sprawdzą się w trakcie biegania, uprawiania fitnessu lub jeżdżenia na rowerze. Są odporne na wstrząsy, kurz, nie zepsuje ich również przypadkowy kontakt z wodą. Po dotknięciu odpowiedniego przycisku na ekranie pojawia się nasz puls, możemy więc na bieżąco kontrolować nasz wysiłek fizyczny.

wasserman - blog — kopia (2)

Smartband Kruger&Matz to intuicyjny zegarek, który współpracuje z systemem Android 4.3, a także z iOS7. Osoby dbające o zdrowy tryb życia zainteresuje fakt, że współdziała on z aplikacją FIT. Możemy więc monitorować naszą aktywność fizyczną, ilość przebytych kroków, czas i średnią prędkość, a także ilość spalonych kalorii. Opaska FitOne Plus posiada również funkcję pomiaru tętna. Ciekawa jest także analiza snu. Możemy zaobserwować więc długość naszego snu, częstotliwość przebudzeń, odczytane zostaną nawet płytkie i głębokie fazy snu.

wasserman - blog — kopia

Smartwatch Kids Locator zadba o bezpieczeństwo Twojego potomka! Zegarek zapewnia śledzenie trasy, którą przebyło dziecko. Istnieje również możliwość wprowadzenia numerów SOS, które wywoływane są po uruchomieniu usługi przez dziecko. Przy pierwszej nieudanej próbie następuje wybranie kolejnego zapisanego numeru. Funkcja MAP pozwala na dokładne zlokalizowanie miejsca pobytu naszej pociechy, a Monitoring umożliwi zdalny podsłuch otoczenia podopiecznego.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana.

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?