zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Dom

Jak radzić sobie z zimnem?

Jesienny czas może być naprawdę znośny i przytulny, jeśli tylko zadbamy o wnętrze, w którym panuje przyjemna temperatura. Nic bardziej nie poprawia nastroju jak powrót do ciepłego domu, kiedy na zewnątrz jest zimno i nieprzyjemnie. Prezentujemy akcesoria, które przydadzą się na mroźne, zimowe wieczory.

Wszyscy, szczęśliwi posiadacze kominków potwierdzą, że niekiedy jego obecność sprawia, że częściej musimy sprzątać, a pył jest nieodłącznym lokatorem w naszym domu. Odkurzacz do popiołu nie tylko pozwoli zachować funkcjonalność paleniska – niezwykle ważne jest bowiem regularne czyszczenie paleniska z popiołu i nagromadzonej sadzy, a także wyeliminuje problem wszechobecnego popiołu. Metalowy kosz do przenoszenia drewna kominkowego odporny jest na warunki atmosferyczne, a jego stabilność gwarantuje komfort użytkowania.

Aby palić w kominku musimy jednak zaopatrzyć się w odpowiednie ilości drewna. Piła ukośna pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie drewna, a dzięki obrotowej główce możliwe jest podwójne cięcie ukośne. Jeśli nie potrzebujemy jednak maszyny do profesjonalnego cięcia drewna, bo nasze „wyprawy po drewno” nie są zbyt częste – doskonale sprawdzi się siekiera, której trzonek posiada metalowy wspornik usztywniający całość konstrukcji.

Grzejnik olejowy doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, które nie zostały wyposażone w kominki lub kaloryfery. Grzejnik daje możliwość regulacji temperatury i działa na 2 poziomach mocy. Dla bezpieczeństwa użytkowania, urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Termowentylator to niewielkie urządzenie, w którym możliwe jest ustawienie nawiewu powietrza od zimnego do gorącego. Farelka została wyposażona w automatyczną kontrolę temperatury oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?