zapraszamy do sklepu wasserman.pl
Agd

Gadżety przydatne w kuchni!

Dobrze wyposażona kuchnia to nie tylko dobry piekarnik i profesjonalna lodówka. Duże znaczenie mają również małe sprzęty AGD, które mogą nam umilić czas w kuchni i nierzadko ułatwić pracę. Dobry mikser, czy blender, a nawet gofrownica to sprzęty na które powinniśmy zwrócić uwagę. Niezastąpione są również wyciskarki i sokowirówki, a urządzenia do lodów i jogurtów sprawią, że upały nie będą już tak nieznośne.

Zdrowe odżywianie jest dla Ciebie ważne, ale nie chcesz rezygnować z mroźnych przekąsek w te upalne dni? Warto zwrócić uwagę na maszyny do lodów i sorbetów. Pozwolą na samodzielne przygotowanie zdrowych i pysznych przekąsek! Maszynki z dozownikami to idealna propozycja dla wszystkich smakoszy lodów – maszyna pozwoli bowiem na samodzielne przygotowanie loda.

Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala na wyciśnięcie soku z niemal każdego owocu i warzywa. To doskonałe urządzenie dla wszystkich entuzjastów świeżych soków i koktajli. Wyciskarki posiadają odpadki na resztki, eliminują więc ryzyko zabrudzenia całej kuchni. Warto zadbać o swoje zdrowie i najbliższych, a picie naturalnych soków dostarcza wielu niezbędnych składników odżywczych i witamin.

Robot kuchenny i mikser to niezawodni pomocnicy w każdej kuchni. Robot kuchenny wykona całą pracę za nas, pomoże rozmieszać nasze ciasto, wyręczy nas w krojeniu, wyciskaniu, miksowaniu, a nawet w ubijaniu. Maszyna posiada regulację tempa pracy, dzięki czemu jego obroty możemy dostosować do naszych preferencji. Mikser będzie idealny do przyrządzenia soków, to on pomoże nam przygotować najpyszniejszą zupę krem na świecie!

sprawdź także inne posty

Jesteś głodny nowości?